Будьте первым, кто расскажет об этом продавце. Ваше мнение важно!
На данный момент вопросов нет
Еще никто не спрашивал об этом товаре. Может быть, именно ваш вопрос будет первым?
Отзывы о Michelin CrossClimate (3)
Данило
26.02.2026
Після кількох місяців використання можу сказати, що це достойна гума. Машина добре тримає дорогу. У дощ відчувається впевненість за кермом. Взимку при помірному снігу теж усе нормально. Знос рівномірний. Ціна повністю виправдана.
Михайло
26.02.2026
Мене вразила тиша під час руху. Навіть на грубому асфальті звук не дратує. Відчувається комфорт і стабільність
Давид
26.02.2026
Ціна приємна а якість на високому рівні. Взимку спокійно їздив засніженими дворами. Зчеплення достатнє для безпечної поїздки