Будьте первым, кто расскажет об этом продавце. Ваше мнение важно!
На данный момент вопросов нет
Еще никто не спрашивал об этом товаре. Может быть, именно ваш вопрос будет первым?
Отзывы о Goodyear UltraGrip Performance 3 (17)
Анна
14.08.2025
Купувала зимові шини, довго вибирала, відгуки читала в інших магазинах а купувала тут, була сама вигідна ціна. Резина як на мене чудова, машина себе впевнено почуває на снігу, швидко зупиняється. Повністю задоволена якістю, за такі гроші гарний варіант. Рекомендую
Вадім
10.08.2025
Використовував у минулому сезоні, знос мінімальний, навіть після суворих морозів зберігають еластичність. Рекомендую)
Володимир
10.08.2025
Дуже задоволений. У снігопад машина не буксувала, гальмування дуже чітке, без сюрпризів