Користуюся цими шинами вже кілька місяців. За цей час довелося їздити по різних типах доріг. Вони добре працюють як на асфальті, так і на грунті. На бездоріжжі автомобіль поводиться впевнено. Навіть після дощу колеса добре тримають поверхню. Це дуже універсальний варіант.