Взяв ці шини замість вживаного бренду і не бачу сенсу переплачувати. На сухому асфальті тримаються нормально. У сильний дощ вже треба їхати, і думати головою, і проблем не буде. За свою ціну це нормальний продукт .
За літо проїхав багато трасою. Проблем з перегрівом не помітив. Тримають дорогу стабільно. Шумність залежить від покриття. На гладкому асфальті тихі, на старому асфальті можливо є звук. Керованість нормальна. Загалом - робочий варіант.