Будьте першим, хто розповість про цього продавця. Ваша думка важлива!
На даний момент запитань немає
Ще ніхто не запитував про цей товар. Можливо, саме ваше питання буде першим?
Відгуки про Taurus 601 Winter (25)
Микола
21.02.2026
Досить не погані шини!
Добре поводять себе на дорозі!
Андрей
15.10.2025
Цена качество
Инна
12.10.2025
Нормальная зимняя резина за свои деньги. На снегу держит хорошо, по льду чуть хуже, но предсказуемо. Шумит немного, но не критично. В целом — хороший вариант для города.